“Si të mos e vrasësh pasionin në shtrat”/ Meshkujt duhet të shmangin këto 3 veprime gjatë seksit – AlpeGossip
“Si të mos e vrasësh pasionin në shtrat”/ Meshkujt duhet të shmangin këto 3 veprime gjatë seksit

“Si të mos e vrasësh pasionin në shtrat”/ Meshkujt duhet të shmangin këto 3 veprime gjatë seksit

Vajzat mund të jenë shumë problematike kur bëhet fjalë për seksin! Mjafton vetëm një fjalë apo dhe gjest dhe dëshira seksuale ikën si me magji. Ndaj djem të dashur, “The Sun” ua ka bërë punën më të lehtë, pasi mjafton të evitoni këto 3 gjëra që femrat urrejnë në shtrat.

Probleme me pornot

Është shumë bukur të shohësh porno deri në momentin që nuk mendon të bësh edhe t’i të njëjtën gjë në shtrat me partneren. Mos harroni se ajo çfarë shihni në ekran, është përpunuar disa herë në montazh, tregon “The Sun”. Ndaj nëse mendoni që brenda 20 minutave të ndryshoni pozicion çdo tre minuta, po gaboheni rëndë. Femrat, e urrejnë këtë.

Keqkuptimi në shtrat

Përse sa herë që femrat nisin të ulërasin se janë gati të përjetojnë orgazmën, meshkujt tërhiqen dhe janë shumë të avashtë? E pra, kjo është ndër ndër pikëpyetjet më të mëdha që kanë femrat. Mesa duket, meshkujt nuk arrijnë do të lexojnë sinjalet! “Po, po vi!”, nuk do të thotë ngadalësoje, por “Shpejt, bëj të njëjtën gjë që po vazhdon të bësh.”

 

Prekja

Shumë meshkuj harrojnë pjesët e tjera të trupit dhe fokusohen vetëm në një pikë. Por përse, është kaq e trishtë?! Nëse përpara të paralajmërojnë se do ta përshkruaj trupin tënd, cep më cep me puthje, dijeni se janë vetëm fjalë. Sipas “The Sun”, femrat janë të trishtuara se meshujt harrojnë t’i prekin në shtrat.