QË TI FALË TË GJITHA GABIMET/ Roza bën gjestin e ëmbël për Rita Latin (FOTO) – AlpeGossip
QË TI FALË TË GJITHA GABIMET/ Roza bën gjestin e ëmbël për Rita Latin (FOTO)

QË TI FALË TË GJITHA GABIMET/ Roza bën gjestin e ëmbël për Rita Latin (FOTO)

Moderatorja e njohur e emisionit “Why Not”, Roza Lati, është një ndër femrat më të ndjekura në rrjete sociale, ku ka mbledhur mijëra fansa dhe ndan me ta momente të ndryshme nga puna e përditshmëria e saj.

Së fundmi, Roza ka treguar se i ka bërë një surprizë mjaft të këndshme mamasë së saj, Ritës, në mënyrë që ajo t’i falë të gjitha gabimet që ka bërë për këtë vit.

“E vogla ime meriton gjithçka, por po e nisim me një Iphone 8. E ke më të mirë se i imi.”- shkruhet në pusullën e bashkëngjitur dhuratës.

“Nuk është se merr shumë vesh nga teknologjia, por po t’i them që e ka më të mirë se i imi, aty bën diferencën. Rita Lati mi fali të gjitha gabimet për këtë vit.”- shkruan Roza krahas postimit të saj.