PAS NDARJES NGA BASHKËSHORTI/ Adele reagon për herë të parë (FOTO) – AlpeGossip
PAS NDARJES NGA BASHKËSHORTI/ Adele reagon për herë të parë (FOTO)

PAS NDARJES NGA BASHKËSHORTI/ Adele reagon për herë të parë (FOTO)

Ndarja e këngëtares Adele nga bashkëshorti i saj Simon Konekci ka qenë një nga lajmet e fundit më të bujshme e që u zbulua nga mediat e huaja pak ditë më parë.

Thashethemet se martesa e Adeles ishte në krizë filluan që kur bashkëshorti i saj shkoi në “Brit Awards” pa këngëtaren.

Pas lajmeve për ndarjen, Adele ka reaguar për herë të parë sot me një postim epik në Instagram.

“Kur kap veten në ndjenjat e tua dhe pastaj kujtohesh se kush je”, shkruhet në postimin e Adeles ku shfaqet vetë ajo në një meme.