ÇUNA MBAHUNI/ Modelja “ngre temperaturat” me super format e saj (FOTO) – AlpeGossip
ÇUNA MBAHUNI/ Modelja “ngre temperaturat” me super format e saj (FOTO)

ÇUNA MBAHUNI/ Modelja “ngre temperaturat” me super format e saj (FOTO)

Silvia Caruso është një modele me një pasion të madh për sportin.

Në moshë shumë të re ka qenë kampione e skisë detare, ndërsa sot është e çmendur pas Lazios.

Ëndrra e saj më e madhe është që sezonin tjetër ta shikojë ekipin bardhekaltër në Champions League. Lazio renditet aktualisht në vendin e tretë dhe me një tifoze si Silvia, djemtë e drejtuar nga Simone Inzaghi do të kenë një motiv më shumë për të arritur objektivin.