SI DY PIKA UJI/ Miriami dhe Ameli bëjnë shëtitje ku duken si… (FOTO) – AlpeGossip
SI DY PIKA UJI/ Miriami dhe Ameli bëjnë shëtitje ku duken si… (FOTO)

SI DY PIKA UJI/ Miriami dhe Ameli bëjnë shëtitje ku duken si… (FOTO)

Këngëtarja Miriam Cani publikon shpesh në rrjete sociale foto me vogëlushen e saj Ameli.
Ditën e sotme ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet me vajzën e saj, ndërkohë që janë duke shëtitur në këtë ditë me diell. Sa më shumë që rritet aq më tepër Ameli i ngjan nënës së saj.