Një sex-bombë si Ilda Bejleri, surprizon me fustanin provokues (FOTO) – AlpeGossip
Një sex-bombë si Ilda Bejleri, surprizon me fustanin provokues (FOTO)

Një sex-bombë si Ilda Bejleri, surprizon me fustanin provokues (FOTO)

Moderatorja e njohur sportive jo më kot është cilësuar si një nga vajzat më sexy.
Dëshmi e kësaj është fotoja që Ilda Bejleri ka postuar në rrjetet sociale. Ajo mban veshur një fustan të bardhë që i lejon të dalë në pah gjoksi i saj bombastik.Një detaj ky që e shoqëron thuajse në çdo postim moderatoren.

Teksa ajo vijon me postimet sensuale dhe provokuese është përfolur për një lidhje të mundshme me demokratin e ri, Klevis Balliu.

Çifti i ka mohuar këto zëra, por në një mënyrë aspak bindëse.