Aurela Hoxha çmend fansat! Seksi edhe kur gatuan (VIDEO) – AlpeGossip
Aurela Hoxha çmend fansat! Seksi edhe kur gatuan (VIDEO)

Aurela Hoxha çmend fansat! Seksi edhe kur gatuan (VIDEO)

Vajzat e famshme shqiptare shfaqen të kuruara deri në detaj dhe na japin përshtypjen se gjithçka e kanë të gatshme dhe nuk bëjnë asnjë punë shtëpie. Mbase po i paragjykojmë kot sepse edhe ato njerëz të zakonshëm janë sikurse të gjithë ne dhe bëjnë edhe punë shtëpie, gatuajnë, pastrojnë etj.

Aurela Hoxha na e ka vërtetuar më së miri me anë të një video, se është një e famshme që jo vetëm bën punë shtëpie, por edhe gatuan.

Ajo ka publikuar një video në “Instagram” ku shfaqet duke gatuar, ndërsa mikja e saj e ngushtë, Dorina Gegiçi, e filmon. Aurela shfaqet shumë seksi me tuta dhe reçipeta ndërsa gatuan dhe kërcen nën ritmet e këngës së Ledrit “U harrum”.