BESNIKE E BJONDES? Ja cilat janë ngjyrat e flokëve që ka eksploruar Marina Vjollca (FOTOT) – AlpeGossip
BESNIKE E BJONDES? Ja cilat janë ngjyrat e flokëve që ka eksploruar Marina Vjollca (FOTOT)

BESNIKE E BJONDES? Ja cilat janë ngjyrat e flokëve që ka eksploruar Marina Vjollca (FOTOT)

Marina Vjollca është kthyer në një nga moderatoret më të dashura të showbizzit shqiptar.

Së fundmi Marina Vjollca ka postuar një foto me një look krejt ndryshe nga ai që jemi mësuar ta shohim gjithmonë, pasi ajo nuk eksperimenton me flokët duke i mbajtur bjonde e vetëm bjonde.

Moderatorja postoi një foto me flokë të zeza dhe të shkurta ku dukej shumë tërheqëse dhe mjaft bukur.

View this post on Instagram

Nice to meet you!

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on

Por sa herë e ka ndryshuar ngjyrën e flokëve Marina Vjollca?

Mund të themi që është e vetmja moderatore që nuk eksploron me flokët ndryshe nga motra e saj Luana që nuk ka lënë ngyrë pa provuar tek flokët.

Shumë vite më parë Marina e ka ndryshuar lookun e saj pak herë dhe serish ka vendosur ti mbajë bjonde pasi mendon se kjo është ngjyra që i përshtatet dhe i shkon në shumë përderisa nuk e ka ndryshuar.

AlpeGossip ju sjell disa nga fotot e Marinës me ngjyrën që ka eksploruar tek flokët vite më parë.

View this post on Instagram

“Klanifornia” rikthehet ne vjeshte💙

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on