Si të bëni makijazhin e Gigi Hadid, dhe të dukeni me të vërtetë bukur (VIDEO) – AlpeGossip
Si të bëni makijazhin e Gigi Hadid, dhe të dukeni me të vërtetë bukur (VIDEO)

Si të bëni makijazhin e Gigi Hadid, dhe të dukeni me të vërtetë bukur (VIDEO)

Përmes grimit dhe konturimit, Alyona Yarushina, e ka shndërruar fytyrën si modelja e famshme.

Në videon e publikuar në “YouTube”, blogerja e bukurisë që vjen nga Rusia, ka treguar për grimin që duhet bërë, për t’i ngjasuar Gigi Hadid.

Për këtë transformim, blogerja ka shfrytëzuar 11 produkte kozmetike. Ajo ka treguar sesi duhet vepruar, për të bërë nofullat rrethore, mjekrën e rrafshët, vetullat e larta, si dhe sytë e vegjël që i ka Hadid.

Shikoni në videon më poshtë, sesi mund të bëni një grim dhe t’i përngjani, njërës nga modelet më të pëlqyera për momentin.