NUK PATI NJË EKSPERIENCË TË GJATË/ Por Paloma bën tatuazhin e veçantë dedikuar “Big Brother VIP” – AlpeGossip
NUK PATI NJË EKSPERIENCË TË GJATË/ Por Paloma bën tatuazhin e veçantë dedikuar “Big Brother VIP”

NUK PATI NJË EKSPERIENCË TË GJATË/ Por Paloma bën tatuazhin e veçantë dedikuar “Big Brother VIP”

Ish-konkurrentja e “Big Brother VIP”, Paloma ka bërë një tatuazh dedikuar eksperiencës së saj në këtë format. Këtë e ka zbuluar me anë të një postimi në Instagram.

Paloma ka gdhendur në trup simbolin e “Big Brother”, syrin që vëzhgon banorët në çdo orë të ditës.

Kujtojmë se rrugëtimi i gazetares në reality show nuk zgjati shumë, por ishte i mbushur me polemika dhe debate.