E PAPRITUR/ Paditen Kim, Khloe dhe Scott Disick, nuk kanë kryer detyrimet ndaj... (FOTO) - AlpeGossip
E PAPRITUR/ Paditen Kim, Khloe dhe Scott Disick, nuk kanë kryer detyrimet ndaj… (FOTO)

E PAPRITUR/ Paditen Kim, Khloe dhe Scott Disick, nuk kanë kryer detyrimet ndaj… (FOTO)

Motrat e njohura të ekranit, Kim dhe Khloe Kardashian së bashku me Scott Disick janë paditur nga një kompani avionësh.

Kjo pasi që këta të fundit nuk i kanë kryer detyrimet ndaj tyre,  pse kanë shfrytëzuar avionët e tyre privat për udhëtime.

Kompania “Silvet Air, LLC” pretendon se të famshmit e familjes Kardashian nuk kanë paguar 224 mijë dollar.

Sipas burimeve të TMZ, kompania e quajtur JetLux paguhet nga Kim për të kontraktuar avionët sipas nevojave të familjes. Por si duket kjo kompani nuk i ka kryer detyrimet ndaj Silver Air.