FRIKA NË PALCË! Alban Ramosaj na tregoi ëndrrën e tij të mbetur në sirtar dhe ne u shokuam (FOTO) - AlpeGossip
FRIKA NË PALCË! Alban Ramosaj na tregoi ëndrrën e tij të mbetur në sirtar dhe ne u shokuam (FOTO)

FRIKA NË PALCË! Alban Ramosaj na tregoi ëndrrën e tij të mbetur në sirtar dhe ne u shokuam (FOTO)

Këngëtari i njohur Alban Ramosaj mban një raport mjaft të ngushtë me ndjekësit në llogarinë e tij në Instagram.

Së fundmi ai u ka dhënë mundësinë atyre që t’i drejtojnë pyetje nga më të ndryshmet në Insta Story.

Mirëpo, një pyetje klishe, por mjaft interesante që iu bë Albanit ishte kjo: “ Ke ndonjë ëndërr që të ka mbetur në sirtar? Nëse po, cila është ajo?”

Nga ana tjetër, përgjigja e tij na ka shokuar të gjithëve: “Të notoj me peshkaqen, pa kafaz.”

Me siguri shumica prej jush tani ka mendime çoroditëse në kokë, të tipit: “Si? Çfarë tha? Çfarë është kjo ëndërr? Uaaa sa tmerr! Unë të notoj me peshkaqenët, pa kafaz? Kurrë!”

OK, e kuptuam që ju hyri frika në palcë me vetëm një mendim dhe me të drejtë.

Realisht… me plot gojën mund të themi që Ramosaj paska një ëndërr unike dhe besojmë se është lehtësisht e realizueshme! Apo jo?