KANATIERET “CROP TOP”/ Beatrix Ramosaj na tregon si ti veshim në çdo rast e të dukemi SUPER trendi (FOTO) – AlpeGossip
KANATIERET “CROP TOP”/ Beatrix Ramosaj na tregon si ti veshim në çdo rast e të dukemi SUPER trendi (FOTO)

KANATIERET “CROP TOP”/ Beatrix Ramosaj na tregon si ti veshim në çdo rast e të dukemi SUPER trendi (FOTO)

Në Shqipëri nënat gjithmonë i kanë këshilluar fëmijët e tyre të veshin kanatjere posht veshjeve por tashmë gjërat kanë ndryshuar.

Ato mund të vishen veçmas dhe gjithnjë të dukesh e përditësuar me modën.

Përsa i përket atyre crop top, kemi parë  se njëra prej vajzave të showbizit i ka pjesë të përhershme të garderobës.

Bëhet fjalë për Bearix Ramosaj e cila përmes fotove të Instagramit tregon se kënatjere mund ti veshin në raste të ndryshme.

Si kur dalim për tu stërvitur në natyrë apo palestër apo edhe në daljet tona në mbrëmje duke ditur sigurisht “çelsin” e kombinimit për ta bërë veshje të përshtatet me orarin.

Për më shumë inspirim mund të shihni fotot e mëposhtëme:

View this post on Instagram

Sunkissed ✨✨ @illyrianbloodlineofficial

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj) on

View this post on Instagram

Get you a me. I’m lit 😛 #Smile

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj) on

View this post on Instagram

@fashionnova ⚡️ All black everything 🖤

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj) on

View this post on Instagram

heart eyes every time i see you 😍✨

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj) on

View this post on Instagram

Lonely Star 🔮✨

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj) on

/AlpeNews.al