"ÇA DO ME TREGU ME KËTË..."/ Kur VIP-et publikojnë foto SEKSI por nuk u shpëtojnë... kritikave të fansave (FOTO) - AlpeGossip
“ÇA DO ME TREGU ME KËTË…”/ Kur VIP-et publikojnë foto SEKSI por nuk u shpëtojnë… kritikave të fansave (FOTO)

“ÇA DO ME TREGU ME KËTË…”/ Kur VIP-et publikojnë foto SEKSI por nuk u shpëtojnë… kritikave të fansave (FOTO)

Komentet ofenduese apo të sikletshme në fotot e vipave janë të përditshme dhe AlpeNews.al ju njeh çdo ditë në lidhje me to.

E veçanta e tyre është se janë sumëllojshme duke sjellë kështu dita ditës material për shkruar apo për të bërë disi thashetheme.

Duke qenë se janë të shumëllojshme  dhe në lidhje me detaje të veçanta tek vipat, ne përpiqemi tju njohim me ato më pikantet.

Se çfarë ka ndodhur ditën e sotme, ne do tjua paraqesim më poshtë:

Bukuroshja Beatrix Ramosaj ka publikuar një foto në të cilën shihet në ambjentet e një b ari dhe menjëherë komenti i një fansi i cili e akuzon për ndërhyrje të shumta bie shumë në sy:

Këngëtarja e njohur Eni Koçi prej kohësh tashmë e gjejmë në Tiranë, pasi mbaroi studimet e larta në Angli. Sigurisht që kohët e fundit postimet në rrjete sociale duken më bukur të shkruara anglisht, dhe Eni më shumë nga të gjithë nuk mund ti shpëtonte këtij tundimi. Njërit prej fansave kjo i duket e tepër prandaj e këshillon të shkruajë shqip:

Këng1%tarja e njohur Gordana ka publikuar një foto në profilin e saj disi artistike, teksa shfaqet në ambjentet e një restoranti duke shijuar një picë por shfaqet e ulur jo si njeri “norma” në karrike. Përveç kësaj fytyra e saj nuk duket qartë dhe dallohet se qëllimi i fotos është ekspozimi i trupit. Njëri prej fansave e ka vënë se këtë detaj dhe i shkruan me ironi: