“E BUKURA E DHEUT”/ Bukuroshja e Gazmend Pajës, sapo shijoi festën e beqarisë. Dalin PAMJET – AlpeGossip
“E BUKURA E DHEUT”/ Bukuroshja e Gazmend Pajës, sapo shijoi festën e beqarisë. Dalin PAMJET

“E BUKURA E DHEUT”/ Bukuroshja e Gazmend Pajës, sapo shijoi festën e beqarisë. Dalin PAMJET

Gazmend Paja është një ndër aktorët më të njohur të humorit në vendin tonë i cili prej vitesh e ka bërë publikun të qeshë me batutat e tij dhe me rolet e shumta humoristike. Prej disa kohësh, Gazi ka pohuar se po shijon një histori dashurie me një vajzë bjonde. Fillimisht e mbajti shumë hermetike romancën e tij.

Një vit më parë aktori bëri një deklaratë të ëmbël për partneren duke e cilësuar atë si “e bukura e dheut”. Më pas AlpeGossip.al ishte media e parë qe zbuloi foto nga bukuroshja, e më pas Ira Seferi dhe Gaz Paja nuk i kursyen daljet publike bashkë.

Mediat online zbuluan se Gazi dhe Ira do të martohen në 1 qershor me një dasmë madhështore dhe  ne jemi më të lumtur se kurrë pasi edhe pak ditë na ndajnë nga ceremonia.

Në datën 24 maj Ira ka festuar festëne beqarisë,ajo ksihet zgjdhur të vishesh me bluze dhe fund të abrdhë duke e festuar me shoqet në bregdet. Redaksia e AlpeNews.al ka siguar foto nga festa madhështore  e Irës.

Vetëm disa minuta më parë Ira ka zgjedhur të publikoj një foto nga festa e saj e beqarisë, ndërkohë Gazi ka zgjedhur ta festoj festën e beqarisë në privatësi të plotë.

AlpeNews.al