FEMRAT VDESIN PËR SELFIE? Këta janë meshkujt e showbizit që nuk lanë vend pa pozuar (FOTO) – AlpeGossip
FEMRAT VDESIN PËR SELFIE? Këta janë meshkujt e showbizit që nuk lanë vend pa pozuar (FOTO)

FEMRAT VDESIN PËR SELFIE? Këta janë meshkujt e showbizit që nuk lanë vend pa pozuar (FOTO)

Vajzat ajnë të fiksuara pas pozave dhe “selfie”?  Së fundmi duket se edhe meshkujt po infektohen nga mania për të pozuar kudo që ndodhen.

Meshkutj e ekranit shqiptar janë shumë aktiv në rrjetet sociale ku edhe publikojn foto të ndryshme para pasqyrës apo vetëm disa selfie të thjeshta.

Meshukjt sapo na treguan zkaonet që mësuan pas femrave dhe na habitën me ndryshimin e tyre.

Ju njohim me meshkujt e showbizit që pozuan para pasyqrës dhe realizuan “selfie”.

Olsi Bylyku 

Getoar Selimi

Rezart Veleshnja

Mozzik

Bes Kallaku

Capital-T

Ermal Mamaqi

AlpeNews.al