VIP-ET FIKSOHEN ME KËMISHËN E BARDHË/ “Must have” i sezonit dhe trendi që nuk zhduket nga moda (FOTO) – AlpeGossip
VIP-ET FIKSOHEN ME KËMISHËN E BARDHË/ “Must have” i sezonit dhe trendi që nuk zhduket nga moda (FOTO)

VIP-ET FIKSOHEN ME KËMISHËN E BARDHË/ “Must have” i sezonit dhe trendi që nuk zhduket nga moda (FOTO)

Këmishat e bardha klasike nuk duhet të mungojnë në gardërobën e askujt këtë sezon. Kjo këmishë tradicionale është tepër e rëndësishme për garderobën dhe kjo është arsyeja se përse edhe këtë vit do të shkëlqejë sërish  në sezonin e pranverës.

Dizajnuesit e markave të  njohura kanë vendosur ti përfshijnë këmishat e bardha në kombinime të ndryshme nga stili mashkullor deri tek sportive.

Mirëpo vajzat e ekranit kanë filluar ta zgjedhin për daljet publike dhe ja disa nga mënyra dhe modelet që do t’ju inspirojnë edhe ju.

Lori Hoxha

Alketa Vejsiu

Rudina Dembaçaj

Orinda Huta

Jonida Maliqi

AlpeNews.al