“EH MOS TË KISHA PASUR TË DASHUR…”/ PM bën deklaratën e papritur, por si reagoi Sara – AlpeGossip
“EH MOS TË KISHA PASUR TË DASHUR…”/ PM bën deklaratën e papritur, por si reagoi Sara

“EH MOS TË KISHA PASUR TË DASHUR…”/ PM bën deklaratën e papritur, por si reagoi Sara

Dj PM ka marrë vëmendjen e të gjithëve me postimin e tij të fundit. Ai ka treguar se 70% e personave që e ndjekin në Instagram janë femra.

'Eh mos të kisha pasur të dashur...', PM bën

“Eh mos t’kisha pas femën…”, ka shkruar PM me shaka dhe të gjithë po presin reagimin e Sarës, e cila deri më tani ka qëndruar në heshtje.

'Eh mos të kisha pasur të dashur...', PM bën

Kujtojmë se dyshja u njohën gjatë Big Brother VIP dhe tani janë kthyer në një nga çiftet më të dashur për publikun.

'Eh mos të kisha pasur të dashur...', PM bën