U THA SE ËSHTË NDARË NGA FIFI/ Reagon për herë të parë Adisi (FOTO) – AlpeGossip
U THA SE ËSHTË NDARË NGA FIFI/ Reagon për herë të parë Adisi (FOTO)

U THA SE ËSHTË NDARË NGA FIFI/ Reagon për herë të parë Adisi (FOTO)

Ditën e sotme në rrjet u aludua se Fifi dhe Adisi mund të ishin ndarë. Shkak u bë një postim i këngëtares ku shprehej se personat që nuk largohen dhe nuk heqin dorë nga ti ekzistojnë rrallë ose ndoshta fare.

U tha se është ndarë nga Fifi, reagon për herë të

Pas këtyre aludimeve Adisi ka reaguar me një foto në rrjete sociale. Ai ka pozuar krah Fifit duke treguar se vazhdojnë të jenë bashkë.

U tha se është ndarë nga Fifi, reagon për herë të

“Unë veç kom me i knu dashnisë për ty”, ka shkruar ai krahas fotos.