ME SHAMPANJË E FISHEKZJARRE/ Dalin pamjet nga festa “e çmendur” e ditëlindjes së 2Ton (FOTO) – AlpeGossip
ME SHAMPANJË E FISHEKZJARRE/ Dalin pamjet nga festa “e çmendur” e ditëlindjes së 2Ton (FOTO)

ME SHAMPANJË E FISHEKZJARRE/ Dalin pamjet nga festa “e çmendur” e ditëlindjes së 2Ton (FOTO)

Reperi 2Ton është një ndër personazhet më të njohur për publikun shqiptar, këngët e të cilit janë kthyer në hite që dëgjohen ngado. Tashmë plot 29-vjeç, ai e ka pritur mesnatën duke festuar në shoqërinë e miqve për ditëlindjen e tij.

Në fotot e publikuara në Instagram, ai ka pozuar pranë orës që shënon 12, me një gotë shampanjë në dorë, i rrethur nga fishekzjarre dhe shishe shampanje.

Në Instastory, 2Ton ka treguar se ka pirë me miqtë deri në orët e para të mëngjesit dhe ata i kishin përgatitur një tortë shumë të veçantë me mikrofon dhe nota muzike, ku i uronin ditëlindjen.