“QËNDRONI ME NJERËZ QË FLASIN KEQ…”/ Mos vallë Beatrix sapo thumboi Borën dhe Donaldin? – AlpeGossip
“QËNDRONI ME NJERËZ QË FLASIN KEQ…”/ Mos vallë Beatrix sapo thumboi Borën dhe Donaldin?

“QËNDRONI ME NJERËZ QË FLASIN KEQ…”/ Mos vallë Beatrix sapo thumboi Borën dhe Donaldin?

Beatrix Ramosaj ka marrë vëmendjen e të gjithëve me një video të publikuar së fundmi në Tik Tok.

'Qëndroni me njerëz që flasin keq për ju', mos

Këngëtarja ka përdorur një audio ku thuhet: Unë mbase mund të jem e vetmuar por ju qëndroni me njërëz që flasin keq prapa shpine për ju!

'Qëndroni me njerëz që flasin keq për ju', mos

Ndjekësit e Beatrixës kanë shpërthyer menjëherë në komente duke aluduar se ajo ka thumbuar Borën dhe Donaldin.