Modelja e njohur na prezanton vogëlushin e sapoardhur në jetë… Ai është thjesht një dashuri! (FOTO) – AlpeGossip
Modelja e njohur na prezanton vogëlushin e sapoardhur në jetë… Ai është thjesht një dashuri! (FOTO)

Modelja e njohur na prezanton vogëlushin e sapoardhur në jetë… Ai është thjesht një dashuri! (FOTO)

Pak ditë më parë modelja e njohur Chrissy Teigen dhe këngëtari John Legend janë bërë prindër për herë të dytë. Chrissy lajmëroi nëpërmjet një postimi në Tëitter që vogëlushi kishte ardhur në jetë para kohe.

Së fundmi ajo publikoi një foto të tij ku shkruan: “Përshëndetje botë, ky është Miles Theodore Stephens- po e adhurojmë qëndrimin e tij mbi pëllëmbët e vogla. Familja jonë është plot dashuri. Faleminderit për të gjithë urimet!”

Ata gjithashtu kanë rrëfyer se vajza e tyre ndihet paksa xheloze me ardhjen në jetë të vëllait të saj, e ata po përpiqen që të mos e shkëputin vëmendjen prej saj