BËHET NOSTALGJIK/ Shikoni si dukej Albi Nako para se të ishte i famshëm (FOTO) – AlpeGossip
BËHET NOSTALGJIK/ Shikoni si dukej Albi Nako para se të ishte i famshëm (FOTO)

BËHET NOSTALGJIK/ Shikoni si dukej Albi Nako para se të ishte i famshëm (FOTO)

Albi Nako është një nga VIP-at më të dashur për publikun dhe ndër më të komentuarit në media. Koreografi sot është bërë nostalgjik duke u kthyer pas në kohë.

Ai ka publikuar një foto nga fëmijëria ku shfaqet me prindërit dhe tregon dashurinë që ka për familjen.

‘Po te thoja “na ishte nje here” do dukej si perralle. Po pse ishim keshtu u beme keta qe jemi… E dua familjen time”, shkruan Albi.