A e keni ditur se Gili shoqërohet me këtë këngëtare seksi? (FOTO) – AlpeGossip
A e keni ditur se Gili shoqërohet me këtë këngëtare seksi? (FOTO)

A e keni ditur se Gili shoqërohet me këtë këngëtare seksi? (FOTO)

Dy këngëtaret e njohur, Gili dhe Genta Ismajli duket se kanë shoqëri të afërt mes vete

Këtë e dëshmon fotografia e publikuar së fundmi në të cilën të dya duken mahnitshëm.

Kujtojmë se Gili ani pse është më e vjetër në moshë dhe ka bagazh të madh artistik është një grua shumë e shoqërueshme dhe afërsi ka me kolget e saj këgëtare të të gjitha moshave.

Genta poashtu njihet si një person i afërt dhe poashtu një këngëtare shumë tërheqëse dhe profesionale në performancë.

Nuk dihet se çka i bëri bashkë Gilin dhe Gentën, ndonjë koncent i përbashkët apo ndonjë duet i mundshëm?