NGA ROZA PASTEL TEK JESHILJA FOSFORESHENTE/ Moderatoret bukuroshe “shkëlqyen” me këto veshje (FOTO) – AlpeGossip
NGA ROZA PASTEL TEK JESHILJA FOSFORESHENTE/ Moderatoret bukuroshe “shkëlqyen” me këto veshje (FOTO)

NGA ROZA PASTEL TEK JESHILJA FOSFORESHENTE/ Moderatoret bukuroshe “shkëlqyen” me këto veshje (FOTO)

Ashtu si çdo javë, sipas zgjedhjeve të AlpeNews.al ju prezantojmë me disa nga moderatoret e veshura më mirë këtë javë.

Ashtu si gjithnjë e zeza e kombinuar në mënyrë klasike nuk shkëputet nga garderoba e moderatoreve.

Këtë javë vëmë re si ngjyra të ëmbla si roza pastel ashtu edhe të ndezura si jeshilja fosforeshente.

Dhe këtë javë risinë e ka sjellë Jonida Shehu e cila ka shndërruar flokët e saj në një miksim bjondë dhe brunë.

Cila ju duket më bukur?

Arbana Osmani

Rudina Magjistari

Bieta Sulo

Orinda Huta

Fatma Haxhialiu dhe Aulona Musta

Jonida Shehu