E PAPRITUR/ Rasheli dhe Arta largohen nga ‘Duplex’ (FOTO) – AlpeGossip
E PAPRITUR/ Rasheli dhe Arta largohen nga ‘Duplex’ (FOTO)

E PAPRITUR/ Rasheli dhe Arta largohen nga ‘Duplex’ (FOTO)

Programi i humorit “Duplex”, përbëhet nga një kast i madh aktorësh që ju dhurojnë të qeshura çdo të shtunë me skeçet e batutat e realizuara pa skenar.

Këtë sezon, kastit të aktorëve iu bashkuan edhe Arta Elezaj dhe Rashel Kolaneci. Arta ishte pjesë e programit që prej fillimit të këtij sezoni ndërsa Rashel u bë pjesë muajin e kaluar.

Mirëpo dy vajzat siç duket nuk do t’i shohim më në Duplex. “Xing.al” bën të ditur se për dy puntata rresht Rasheli dhe Arta nuk janë shfaqur më në program, ç’ka tregon se ato janë larguar nga programi i humorit.