Miliarderja e famshme Paris Hilton krejtësisht NUDO për Shën Valentin (FOTO) – AlpeGossip
Miliarderja e famshme Paris Hilton krejtësisht NUDO për Shën Valentin (FOTO)

Miliarderja e famshme Paris Hilton krejtësisht NUDO për Shën Valentin (FOTO)

Gëzuar Dita e Shën Valentinit

Kështu ka thënë e veshur në të brendshme të kuqe bukuroshja Paris Hilton derisa ka lansuar këngën e saj të dashurisë “I Need You”, që flet për të dashurin Chris Zylka.

Single i saj me në fund është finalizuar dhe se bukuroshja e vjetër e Hollywood ka nxehur fansat me imazhe seksi.

Paris lansoi këngën pikërisht në ditën e të dashurarve.

Ajo ka thënë se ndihet shumë e dashuruar dhe mu për këtë edhe u fejua me të dashurin momental, Chrisin.