KJO FOTO DO T’JU ËMBËLSOJË DITËN/ Elita Rudi dhe Zëri kanë diçka për ju (FOTO) – AlpeGossip
KJO FOTO DO T’JU ËMBËLSOJË DITËN/ Elita Rudi dhe Zëri kanë diçka për ju (FOTO)

KJO FOTO DO T’JU ËMBËLSOJË DITËN/ Elita Rudi dhe Zëri kanë diçka për ju (FOTO)

Elita Rudi bukuroshja shqiptare e cila është e martuar me Gjikon dhe kanë së bashku një djalë, Zërin, është shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo gjithmonë ja del të jetë e komentuar për shkak të postimeve të saj.

Ditën e sotme, moderatorja ka postuar një foto me vogëlushin e saj ku të dy duken shumë të qeshur e të lumtur. Ajo e ka shoqëruar foton me një përshkrim ku thotë: Po dërgojmë një buzëqeshje të vogël për këdo që i duhet sot.

Elita e ka përshkuar si një buzëqeshje e vogël por nga ana e Zërit bukurosh na duket si një buzëqeshje goxha e madhe. /AlpeGossip.al