E PABESUESHME ÇFARË NDRYSHIMI/ Shikoni si dukej Loredana Zefi para operacioneve plastike (FOTO) – AlpeGossip
E PABESUESHME ÇFARË NDRYSHIMI/ Shikoni si dukej Loredana Zefi para operacioneve plastike (FOTO)

E PABESUESHME ÇFARË NDRYSHIMI/ Shikoni si dukej Loredana Zefi para operacioneve plastike (FOTO)

Loredana Zefi është një nga këngëtaret më të njohura e të suksesshme shqiptare. Ajo nuk është e famshme vetëm në vendin tonë por gjithashtu ka një sukses të madh dhe jashtë kufijve të shqipërisë. Loredana njihet gjithashtu si gruaja e Mozzik dhe së bashku kanë dhe një vajzë të vogël e cila quhet Hana. Kohët e fundit , çifti përfliten se janë ndarë dhe kjo i ka bërë shumë të komentuar në media.

Gjithsesi, një nga temat që e bën Loredanën akoma dhe më të përfolur është nëse ajo ka ndërhyrje plastike apo jo. Nëse shohim disa foto para disa vitesh mund të dallojmë fare qartë që Loredana ka ndërhyrë në pamjen e saj duke zmadhuar buzët dhe mollëzat. Gjithashtu mund të kuptohet qartë dhe një operacion plastik në hundë. Gjithsesi deri tani ajo nuk ka pranuar asgjë kështu që të gjitha mbesin dyshime. /AlpeGossip.al