“KRISHTLINDJET JANË KËTU”/ Arilena arredon shtëpinë për festat e fundvitit (FOTO) – AlpeGossip
“KRISHTLINDJET JANË KËTU”/ Arilena arredon shtëpinë për festat e fundvitit (FOTO)

“KRISHTLINDJET JANË KËTU”/ Arilena arredon shtëpinë për festat e fundvitit (FOTO)

Festat e fundivittit po afrojnë dhe një pjesë e mirë e njerëzve kanë filluar që tani më parapërgatitjet. Kështu dhe këngëtarja shumë e dashur për publikun, Arilena Ara.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale dhe vetëm së fundmi në profilin e saj të Instagramit ajo ka treguar se ka zgjedhur t’i ndezë që tani dritat e pemës. Arilena ka publikuar foton e pemës së Krishtlindjeve.

“Nuk mund të prisja më gjatë. Krishtlindjet janë këtu. Koha ime e preferuar e vitit”, ka shkruar ajo krahas fotos.