Çfarë po ndodh?! PËRLESHJE gjatë homazheve për reperin, plumba gome dhe gaz lotsjellës - AlpeGossip
Çfarë po ndodh?! PËRLESHJE gjatë homazheve për reperin, plumba gome dhe gaz lotsjellës

Çfarë po ndodh?! PËRLESHJE gjatë homazheve për reperin, plumba gome dhe gaz lotsjellës

indra fansa të reperit XXXTentacion bllokuan një rrugë në Los Angeles dhe u shpërndanë pasi dëgjuan të shtëna.

Policia ndërhyri në zonë duke qëlluar me plumba gome dhe duke hedhur gaz lotsjellës që turma të shpërndahej.

Mbledhja e tyre filloi rreth orës 8 të darkës dhe kishte qëllim të bënte homazh për vrasjen e reperit 20-vjecar. Ata mbanin postera dhe qirinj ndërsa thërrisnin emrin e tij duke hipur në majë të makinave dhe banesave në Melrose Avenue.

Disa anëtarë të turmës së zhurmshme kërceu edhe nga çatitë tek njerëzit që qëndronin më poshtë.