ME SY BOJËQIELLI/ Djemtë e këngëtares Gili do t’jua “heqin trurin” (FOTO) – AlpeGossip
ME SY BOJËQIELLI/ Djemtë e këngëtares Gili do t’jua “heqin trurin” (FOTO)

ME SY BOJËQIELLI/ Djemtë e këngëtares Gili do t’jua “heqin trurin” (FOTO)

Gili mbetet një nga këngëtaret shqiptare më të dashura për publikun këngët e cilës prej vitesh dëgjohen nga të gjithë. Sa i përket jetës private, Gili është e martuar dhe nënë e dy djemve të rritur.

Së fundmi bashkëshorti i këngëtares ka pasur ditëlindjen dhe Gili e ka uruar me një postim në Instagram ku në foto shfaqen edhe djemtë.

“Dashnia ime e jetës- burri im i dashur- baba i Robertit dhe Redonit – Heroi ynë- Urime ditëlindja”, shkruan Gili në foton ku vëmendjen e kanë marrë dy djemtë e saj të cilët i ngjajnë shumë për nga tiparet.