NUK U NDAHET VAJZAVE SEKSI/ Bujar Qamili së shpejti këngë me Bleona Qeretin (FOTO) – AlpeGossip
NUK U NDAHET VAJZAVE SEKSI/ Bujar Qamili së shpejti këngë me Bleona Qeretin (FOTO)

NUK U NDAHET VAJZAVE SEKSI/ Bujar Qamili së shpejti këngë me Bleona Qeretin (FOTO)

Bujar Qamili pas asnjë dyshim është një ndër këngëtarët më të dashur për publikun sa i përket muzikës popullore qytetare. Vetëm disa muaj më parë ai ershi në një bashkëpunim me Luana Vjollcën dhe bëhej fjalë për një version të ri të këngën “Mi dhe flakë mallit tim”. Ajo ka rezultuar një sukses duke arritur milioma klikime.

Por sonte i ftuar në “Xing me Ermalin” Bujari ka zbuluar se bashkëpunimi i radhës do të vijë me këngëtaren Bleona Qereti dhe kënga do të jetë një bombë.

I pyetur nga Ermali si arriti t’i mbushte mendjen Bleonës, këngëtari ka dhënë këtë përgjigje:
“Mu ma dha fill me të parin. E kam shumë shoqe e dua fort”- ka përfunduar Bujari.

Të gjithë jemi kurioz për këtë bashkëpunimi i cili do të publikohet së shpejti.