NJË BJONDE SEKSI/ Monica Bellucci bën ndryshimin drastik në pamje dhe nuk njihet më – AlpeGossip
NJË BJONDE SEKSI/ Monica Bellucci bën ndryshimin drastik në pamje dhe nuk njihet më

NJË BJONDE SEKSI/ Monica Bellucci bën ndryshimin drastik në pamje dhe nuk njihet më

Monica Bellucci është mbajtur gjithnjë si ikona e bukurisë italiane. Që në fillimet e karrierës së saj e madje deri sot që është 54 vjeç, ajo vazhdon t’i çmendë meshkujt. Mirëpo së fundmi aktorja ka bërë një ndryshim të papritur në pamje.

Në fotot e fundit të publikuara në rrjete sociale, Bellucci shfaqet bjonde.

Aktorja 54-vjeçare ka marrë mijëra pëlqime dhe komplimenta nga ndjekësit e nuk kishte si të ndodhte ndryshe pasi flokët bjond i shkojnë shumë.

Sa i përket jetës private, Bellucci është prej kohësh në një lidhje me skulptorin francez Nicolas Lefebvre.