EVENTI QË MBLODHI VIP-AT/ Personazhet që morën pjesë dhe veshjet: Nga Emina… (FOTO) – AlpeGossip
EVENTI QË MBLODHI VIP-AT/ Personazhet që morën pjesë dhe veshjet: Nga Emina… (FOTO)

EVENTI QË MBLODHI VIP-AT/ Personazhet që morën pjesë dhe veshjet: Nga Emina… (FOTO)

Mbremjen e djeshme është mbajtur eventi “ODA”, ku pjesëmarrës kanë qenë  personazhe të njohura të artit, politikës dhe kulturës. Eventi  promovon vlerat e vendit tonë dhe këtë vitë u prezantua nga Anjeza Maja ndërsa nga këngëtarët kanë performuar Elhaida Dani, Albërije Hadërgjonaj, Fifi.

Ideimi dhe organizimi u bë nga organizatorja e disa eventeve të bamirësisë, Agnesa Hadërgjonaj dhe Ketrina Jarazi.

Si gjithmonë Vip-at zgjedhin të paraqiten me ngjyrën e zezë klasike por  nuk mungon as ngjyrat e ndezura dimërore. Ne iu njohim me disa nga personazhet e njohur që ishin të pranishëm dhe veshjet e tyre për këtë event.

Lejla Kraja

Dorina Mema

Isida Mollaymeri

Olta Gixhari

Jonida Shehu

Xhani Shqerra dhe Anjeza Maja

Agnesa Vuthaj

Eni Shehu

Emina Cunmulaj dhe Arbër Hajdari

AlpeNews.al