ÇFARË NDODHI? Përplasja Luana-Donaldi, ndërhyn Beatrix – AlpeGossip
ÇFARË NDODHI? Përplasja Luana-Donaldi, ndërhyn Beatrix

ÇFARË NDODHI? Përplasja Luana-Donaldi, ndërhyn Beatrix

Një përplasje virtuale për klikimet ka nisur mes Luana Vjollcës dhe Donald Veshajt. Ishte ky i fundit që ironizoi moderatoren për klikimet dhe videot e saj falënderuese ndaj fansave.

“Hej si jeni? Kush e do një video për dashurinë që më jepni, për statistika, për klikime e për kështu gjërash. Apo jo? Më mirë jo, e lëmë, e lëmë”, tha Donaldi në një video.

Përplasja Luana - Donaldi, ndërhyn Beatrix

Ky thumb i Donaldit nuk kaloi pa një kundër-thumb nga ana e Luanës. Ajo publikoi një postim në Instagram ku shkruante: “Qentë le të lehin, karvani ecën përpara”.

Luana pati edhe mbështetjen e menjëhershme të Beatrix Ramosajt, ish-partneres së Donaldit, e cila reagoi në komente.

“Goceee tregoju si bëhet”, ka shkruar Beatrix Ramosaj.

Përplasja Luana - Donaldi, ndërhyn Beatrix