Miliarderi iranian nuk heq dorë nga Morena/ Surprizon këngëtaren në Kosovë (FOTO) – AlpeGossip
Miliarderi iranian nuk heq dorë nga Morena/  Surprizon këngëtaren në Kosovë (FOTO)

Miliarderi iranian nuk heq dorë nga Morena/ Surprizon këngëtaren në Kosovë (FOTO)

Ndonëse u bë disa muaj që janë ndarë Morena Taraku dhe miliarderi iranian, Sasha Sobhani vazhdojnë të jenë në qendër të vëmendjes së mediave. Çifti patën një lidhje të shkurtër gjatë pranverës që përfundoi me një ndarje të bujshme ku nuk munguan ofendimet dhe statuset thumbuese për njëri-tjetrin.
Së fundmi u përfol se Sasha dhe Morena janë kthyer bashkë pasi miliarderi postoi në Instastory tatuazhin e këngëtares shqiptare.

Sasha nuk është ndalur me kaq dhe siç duket nuk heq dorë dot nga Morena pasi ka vendosur që ta surprizojë duke shkruar në Kosovë. Në postimin e tij të fundit ai bën të ditur se destinacioni i radhës është Kosova.