FESTON 37 VJETORIN/ Ermalin e surprizojnë për ditëlindje në mes të emisionit (FOTO) – AlpeGossip
FESTON 37 VJETORIN/ Ermalin e surprizojnë për ditëlindje në mes të emisionit (FOTO)

FESTON 37 VJETORIN/ Ermalin e surprizojnë për ditëlindje në mes të emisionit (FOTO)

Dy ditë më parë moderatori dhe aktori shumë i dashur për publikun, Ermal Mamaqi festoi ditëlindjen. Në këtë ditë të veçantë Ermali mori shumë urime, si nga njerëzit e tij më të afërt ashtu edhe nga personazhe publikë e fansat.

Mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin”, moderatori është surprizuar edhe nga Olimpia dhe velina e re Belinda.

Olimpia i solli Ermalit tortën gjigante me tre librat e tij të preferuar ndërsa Belinda i këndoi këngën e ditëlindjes.

“Në jetë nuk ka rëndësi çfarë ke, por t’i vlerësosh ato që ke. Faleminderit shumë. Zoti ju bekoftë”, u shpreh Ermali.