MODELJA E NJOHUR I JEP FUND LIDHJES/ I mërzitet këngëtari 23 vjet më i vogël – AlpeGossip
MODELJA E NJOHUR I JEP FUND LIDHJES/ I mërzitet këngëtari 23 vjet më i vogël

MODELJA E NJOHUR I JEP FUND LIDHJES/ I mërzitet këngëtari 23 vjet më i vogël

Disa muaj më parë në media bëri bujë lajmi se modelja e njohur 48-vjeç, Naomi Campbell ishte lidhur me këngëtarin 23 vjet më të ri, Liam Payne.

Mirëpo, ndonëse ata nuk e pranuan kurrë lidhjen e tyre publikisht, së fundmi është mësuar se dyshja i ka dhënë fund marrëdhënies dhe shkak është bërë Naomi e cila sic po përflitet është lodhur nga këngëtari njohur.

“Naomi ka marrë vendimin për t’i lënë gjërat të ikin. Ajo nuk është më me Liam dhe e ka hedhur  pas krahëve këtë histori. Thjesht u mërzit. Ai ishte më i dhënë në këtë histori mirëpo, sipas Naomit ata kurrë nuk ishin zyrtarisht bashkë. Gjithmonë ka qenë diçka jo serioze. ”