COACHELLA 2019/ Veshjet më të bukura që na tërhoqën vëmendjen – AlpeGossip
COACHELLA 2019/ Veshjet më të bukura që na tërhoqën vëmendjen

COACHELLA 2019/ Veshjet më të bukura që na tërhoqën vëmendjen

Festivali muzikor Coachella është rikthyer tashmë edhe për këtë vit në Kaliforni ku shumë veshje fantastike na kanë tërhequr vëmendjen.

Ne kemi përzgjedhur disa prej tyre dhe jemi të bindur që do iu pëlqejnë tej mase.

Siç mund t’i shikoni edhe në fotot e mëposhtme ngjyrat janë nga më të ndryshmet dhe më të larmishmet të kombinuara deri në detajet më të vogla.

Frymëzohuni nga disa prej tyre dhe pse jo…bëjini pjesë të gardërobës suaj.