“KËTU KA NJË GJË QË S’SHKON”/ Andi i ri “kërcënim” për Tean dhe Andin: Pse rrini këtu nëse… (FOTO) – AlpeGossip
“KËTU KA NJË GJË QË S’SHKON”/ Andi i ri “kërcënim” për Tean dhe Andin: Pse rrini këtu nëse… (FOTO)

“KËTU KA NJË GJË QË S’SHKON”/ Andi i ri “kërcënim” për Tean dhe Andin: Pse rrini këtu nëse… (FOTO)

Një nga djemtë e rinj që i është bashkuar Përputhen është dhe Andi, i cili që në momentin e parë që hyri në program shprehu pëlqimin për Tean.

Sot në “Përputhen Prime”, Andi 2 tha se nuk e beson çifti Tea Andi pasi në të kundërtën do kishin dalë nga emisioni.

Debati:

Bora : Çfarë ke për të dhënë për këtë deklaratë të Andit të ri

Andi: Ja ka dhënë përgjigjen Tea. uroj që të eci po bëri kështu se ka të gjatë.

Andi i ri: Të gjithë mendojnë, që këtu ka një gjë s’shkon. Se nëse jeni çift pse rrini këtu?

Andi : S’ke pse thua pse s’jeni puthur, se s’të jap ty llogari.

Andi i ri: Pse po qëndroni

Andi: Se kështu duam

Tea: Po presim të organizohet dasma.

Andi i ri: Tea është shumë e bukur, s’do kisha dashur të isha i 3 kurrë, por nëse janë përputh pse po rrinë këtu