ME RROBABANJE DHE FLOKËT E PA RREGULLUAR/ Kështu se keni parë kurrë Rudina Magjistarin (FOTO) – AlpeGossip
ME RROBABANJE DHE FLOKËT E PA RREGULLUAR/ Kështu se keni parë kurrë Rudina Magjistarin (FOTO)

ME RROBABANJE DHE FLOKËT E PA RREGULLUAR/ Kështu se keni parë kurrë Rudina Magjistarin (FOTO)

Me mbarimin e emisionit “Rudina” i cili u transmetua edhe gjatë korrikut, moderatorja shumë e dashur për publikun, Rudina Magjistari ka nisur pushimet.

Rudina po i kalon pushimet në bregdetin shqiptar me bashkëshortin Xhavitin dhe vajzën e tyre Mia.

Sot moderatorja ka postuar foton e parë nga pushimet ku shfaqet duke pozuar nga plazhi, me rrobabanjo, flokët e shpupurisur dhe syze.

Rudina ka marrë komplimenta të shumta nga ndjekësit të cilët i shkruajnë se edhe me flokët pa rregulluar ajo shkëlqen.