U SHPALLËN FITUES NË “DANCE WITH ME”/ Eni Jani dhe Genc Fuga festojnë së bashku me vajzën e tyre (FOTO) – AlpeGossip
U SHPALLËN FITUES NË “DANCE WITH ME”/ Eni Jani dhe Genc Fuga festojnë së bashku me vajzën e tyre (FOTO)

U SHPALLËN FITUES NË “DANCE WITH ME”/ Eni Jani dhe Genc Fuga festojnë së bashku me vajzën e tyre (FOTO)

Mbrëmjen e djeshme u realizuar nata finale e “Dance With Me” dhe çmimin kryesor e fituan Eni Jani dhe Genc Fuga.

Pas  mbarimit të spektaklit, sigurisht të emocionuar tej mase ata festuasn edhe me vogëlushen e tyre.

Disa orë më parë Eni Jani publikoi edhe një foto në Instagram teksa së bashku me bashkëshortin e saj puthin të dy vajzën e tyre të mbizotëruar nga emocionet.