E turpshme, Dafina Zeiqiri fut dorën në vend intim, e publikon FOTON në rrjetet sociale – AlpeGossip
E turpshme, Dafina Zeiqiri fut dorën në vend intim, e publikon FOTON në rrjetet sociale

E turpshme, Dafina Zeiqiri fut dorën në vend intim, e publikon FOTON në rrjetet sociale

Këngëtarja Dafina Zeqiri po vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale.
Së fundmi shihet e veshur shumë sportive ndërsa në bluzë e ka figurën e 2Pac

Përveç kësaj në sy bie dora të cilën e ka futur në pjesën intime, mënyrë kjo provokative e këngëtares për tu paraqitur në rrjete sociale. Foton e ka publikuar në Instastory.

Këngëtarja e cila po vazhdon karrierën muzikore jashtë vendit, është duke punuar për këngën e re dhe do të jetë pjesëmarrëse në fesstivalin ‘Synny Hill’ të cilin e ka organizuar Dukagjin Lipa.

Aty do të performoj në të njëjtën skenë me ish të dashurin e saj, Ledri Vula.