U FEJUAN VETËM DY JAVË MË PARË/ Aktori i famshëm ka një kërkesë madhore për të dashurën – AlpeGossip
U FEJUAN VETËM DY JAVË MË PARË/ Aktori i famshëm ka një kërkesë madhore për të dashurën

U FEJUAN VETËM DY JAVË MË PARË/ Aktori i famshëm ka një kërkesë madhore për të dashurën

Chris Pratt dhe Katherine Schwarzenegger u fejuan vetëm dy javë më parë, por Chris tashmë ka plane të mëdha për jetën e tij.

Dje gjatë një interviste në “Entertainment Tonight” (Zbavitja e mbrëmjes), kur Chris u pyet se çfarë është për të e ardhmja e përsosur ai tha:

 “E ardhmja? Oh, shumë fëmijë.”

Ai gjithashtu shtoi se kjo e ardhme idealiste do të përfshinte më pak kohë për të punuar dhe më shumë kohë duke shijuar jetën.

Related image

Chris dhe ish- partnerja e tij, aktorja Ana Faris kanë një djalë së bashku kështu që qëllimi i kësaj “shumë fëmijë” do të thotë me siguri që Chris dëshiron të ketë një familje të madhe me të fejuarën tanimë Katherine.

Nëse të dy planifikojnë të martohen sa më shpejt atëherë është e sigurt të thuhet se kjo martesë dhe fillimi i familjes së tyre të re është vetëm disa hapa larg!