VAJZË APO DJALË? Sara Karaj zbulon gjininë e fëmijës së dytë – AlpeGossip
VAJZË APO DJALË? Sara Karaj zbulon gjininë e fëmijës së dytë

VAJZË APO DJALË? Sara Karaj zbulon gjininë e fëmijës së dytë

Blogerja e njohur, Sara Karaj do bëhet mami për herë të dytë. Lajmin e ëmbël e zbuloi vetë ajo muajin e kaluar përmes një videoje shumë të bukur ku shfaqej në kinema duke parë disa nga momentet më të bukura të djalit të saj, të cilit në fund i tregon se ka një bebe në bark.

Vajzë apo djalë? Sara Karaj zbulon gjininë e fëmijës

Së fundmi Sara ka zbuluar edhe gjininë e fëmijës që po pret.

Vajzë apo djalë? Sara Karaj zbulon gjininë e fëmijës

Blogerja ka publikuar videon më të re në Youtube ku bashkë me partnerin dhe familjen tregon që bebi nr.2 është sërish djalë.