NË EKRAN SHFAQET POZA “HOT” E MODELES/ Habit Antonela: Meshkujt u… (FOTO) – AlpeGossip
NË EKRAN SHFAQET POZA “HOT” E MODELES/ Habit Antonela: Meshkujt u… (FOTO)

NË EKRAN SHFAQET POZA “HOT” E MODELES/ Habit Antonela: Meshkujt u… (FOTO)

Në rubrikën “Trotuar” në “Top Channel” u komentuan disa foto provokuese të personazheve publike. Një prej fotove ishte e modeles bukuroshe, Erjola Doçi.

Në ekran shfaqet poza “hot” e modeles shqiptare,

Ajo kishte marrë një pozë provokuese te lavamani dhe u komentua shumë në studio. Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Antonela ishte gjithashtu e ftuar. Ajo bëri një koment që shkaktoi shumë të qeshura në studio.

Në ekran shfaqet poza “hot” e modeles shqiptare,

“Unë mendoj se kjo karakterizon meshkujt. U lagën me pak fjalë”, tha Antonela.