PAS SHERRIT ME SEVEN SARAÇIN/ NOIZY na prezanton me anëtarin e ri të OTR (VIDEO) – AlpeGossip
PAS SHERRIT ME SEVEN SARAÇIN/ NOIZY na prezanton me anëtarin e ri të OTR (VIDEO)

PAS SHERRIT ME SEVEN SARAÇIN/ NOIZY na prezanton me anëtarin e ri të OTR (VIDEO)

Noizy është padyshim një ndër reperët më të suksesshëm shqiptar, i cili me këngët e tij u bë tejet i dashur për të rinjtë.

Ai realizon shumë koncerte në të gjitha trevat ku ka shqiptarë dhe sigurisht që pjesëmarrja është e shumtë e jo më kot grupi i tij OTR pëlqehet shumë nga publiku.

Ditët e fundit ai ka qenë në qendër të mediave rozë pas një konflikti me këngëtarin Seven Saraçi, të cilit i ka kërkuar të fshijë këngën që kanë bërë bashkë.

Mirëpo Noizy sapo na prezantoi me Brolyn, qenushin më të ri të tij të cilit i ka shtuar edhe emrin e grupit OTR. Ka qënë Noizy, i cili ka prezantuar qenushin me 1.2 milionë ndjekësit e tij në “Instagram” dhe Broly OTR duket shumë “CUTE”.