PRITJES I ERDHI FUNDI/ Zbulohet moderatori i edicionit të parë të “Big Brother VIP Kosova” – AlpeGossip
PRITJES I ERDHI FUNDI/ Zbulohet moderatori i edicionit të parë të “Big Brother VIP Kosova”

PRITJES I ERDHI FUNDI/ Zbulohet moderatori i edicionit të parë të “Big Brother VIP Kosova”

“Big Brother VIP Kosova” do të startojë edicionin e tij të parë këtë vjeshtë.

Gjatë kësaj kohe interesimi se cilët do të jenë banorët, prezantuesi apo opionionistët ka qenë tepër i madh.

Mirëpo, duket se pritjes i ka ardhur fundi dhe më në fund është zbuluar zyrtarisht se prezantuesi do të jetë, Alaudin Hamiti.