FESTIVALI I 58 I RTSH/ Ja si ishin veshur VIP-at në natën e dytë (FOTO) – AlpeGossip
FESTIVALI I 58 I RTSH/ Ja si ishin veshur VIP-at në natën e dytë (FOTO)

FESTIVALI I 58 I RTSH/ Ja si ishin veshur VIP-at në natën e dytë (FOTO)

U mbajt mbrëmjen e djeshme në Pallatin e Kongreseve nata e dytë e “Festivalit të Këngës”, nën regjinë e Vera Grabockës dhe drejtimin e Alketa Vejsiut. Në natën e parë kënduan disa nga artistët më të njohur e më të dashur nga publiku si Arilena Ara, Era Rusi, Gena, Eli Fara dhe Stresi etj. Përpos performancës së tyre, sigurisht një vëmendje e madhe iu kushtua edhe veshjeve e fustaneve. Më poshtë ju sjellim disa foto ku mund të shihni si u veshën VIP-at për këtë event.

Olta Boka / Foto: Olta Boka Instagram

Era Rusi / Foto: Monda Kaci Instagram

Tiri Gjoci / Foto: Tiri Gjoci Instagram

Wendi Mancaku / Foto: Wendi Mancaku Instagram

Robert Berisha / Foto: Revistaclass Instagram

Arilena Ara / Foto: Shkëputur nga performanca

Stresi dhe Eli Fara / Foto: News31.al Instagram

Alketa Vejsiu / Foto: Alketa Vejsiu Instagram